20 Ekim 2018
Sunucu:Akvim TV
20 Ekim 2018
Hedef Yapı Market Sende Evini Mutlu EtHEDEF YAPI MARKETİN FİORİNOSU KARABÜK’E GİTTİ.
Hedef Yapı Market 1. Yılında 2018 model Fiat Fiorina ve Vestel Beyaz eşya grubundan Buzdolabı,Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi, Led Televizyon ve çeşitli sürprizler hediyeler verdi. 13 Nisan 2018 ve 10 Ekim 2018 tarihleri arasında her 100 liralık alışveriş için bir hediye çekilişi hakkı kazanan müşterilerden 23332 kişi arasında noter huzurunda çekiliş yaptı.Aktif Organizasyondan Yusuf Çemçem’in sunuculuğunu yaptığı çekiliş programı aynı zamanda Akvim Tv ekranlarında yayınlandı.

Çok sayıda kişinin katıldığı çekiliş programında konuşma yapan Hedef Yapı Market’in Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eynihan gelen tüm misafirlerle ayrı ayrı ilglendi. Eynihan “Ülkemiz bir kriz içinden geçerken böyle bir kampanya ile müşterlerimize en iyi hizmeti vermeye çalşıyoruz dedi. Hedef Yapı Market olarak kısa bir zaman diliminde yerli ve milli bir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz.Bu kampanyaya başlarken bu kadar talebin olacağını düşünmemiştik ancak Kastamonu’da yaşayan her bir vatandaşımız çok ilgi gösterdi kısa zamanda istediğimiz sayının çok üzerine çıktık inşallah önümüzdeki yıllarda da bu tür kampanyalarla ve uygun fiyat kalite düzeni ile çalışıyoruz.Enflasyonla mücadele konusunda 8000 üründe en az % 10 indirimle satışlarımız sürüyor, biz aslında sektörde bir daralma olacağını öngürmüştük krizde olsa perakendecilik devam edecekti bizim amacımız aslında yapı market kültürünü öğretmek, bir kişi geldiğinde boya fırçasını da boyasını alması ve bunu kendisinin uygulamasını sağlamak şu anda 35 yaş 40 yaş arasındaki müşteri portföyünde talepleri karşılaşıyoruz 20 ila 30 yaş arasında bir hedefimiz var yapı market kültürünü geliştireceğiz.Firmamızda çaycısından genel müdürüne kadar 65 arkadaşımızla en iyi hizmeti vermeyi sürdürmeye kararlıyız.” dedi.

Hedef Yapı Market Genel Müdürü Oktay Polat ise yaptığı açıklamada ilk aşamada hedeflerimiz vardı bunların bir çoğunu yaptık .2017 de bismillah dedik ve başladık. Çok büyük gelişimler ve değişimler söz konusu büyümede en büyük katkı Bülent Bey’e ait çünkü önümüzü her alanda açıyor. Mağazacılık canlı yaşayan bir organizmaya benziyor, sürekli yenilik istiyor. İnşallah Kastamonu dışında da şubeleşme çalışmalarımız olacak. İnternet üzerinden satışlarımız şu an hemen hemen her platformda var ve bunun için gayret gösteriyoruz. Yerli ve milli olan mağazamıza desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürü bir borç biliyoruz. Hedef Yapı Market Kastamonu’da başarılı işlere imza atmaya devam edecektir. Hedefinde adım adım büyüyecektir. Dedi.

Ali Karaman’ın diğer biletlerine de Bulaşık Makinesi çıkmasına rağmen noter bir hediye kazanana ikinci bir hediye verilemeyeceğini belirtti.

Kazanan Talihli Ali Karaman ise Karabükte esnaflık yaptığını ve buradan alışveriş yaptığını söyledi. 670 kuponumuz vardı.Ali Karaman deyince elim kolum titredi.Arabayı kazandığım için mutluyum dedi.

Noter huzurunda yapılan çekilişte toplam 23332 bilet geçerli sayıldı.
2018 Model Fiat Fiorino 14286 Nolu Biletle Karabük’lü Ali Karaman’a çıktı.
20051 Vestel Buzdolabı Yusuf Uğur
20405 Vestel LCD Televizyon Doğan Öncü
02272 Vestel Çamaşır Makinesi Neşet Usta
17117 Vestel Bulaşık Makinesi Cengiz Bideci
Yedek Talihliler ise
23044 2018 Model Fiat Fiorino Nagihan Yüksek
07992 Vestel Buzdolabı Mehmet Mantar
07526 Vestel LCD Televizyon Hasan Ilhaz
20714 Vestel Çamaşır Makinesi Soner Demir
17166 Vestel Bulaşık Makinesi Kemal Pehlivanoğlu